E uzurpoi banesën në qershor dhe nuk hoqi dorë prej saj derisa policia e arrestoi

Kronikë e zezë

E uzurpoi banesën në qershor dhe nuk hoqi dorë prej saj derisa policia e arrestoi

Më: 13 nëntor 2020 Në ora: 10:23
Ilustrim

Një person në Obiliq është arrestuar pasi që ai me datën 23 qershor të këtij viti, kishte uzurpuar një banesë dhe nuk pranon që ta lirojë.

Policia njofton se për këtë rast është informuar edhe prokurori i shtetit dhe se me vendim të tij pas intervistimi, i dyshuari është ndaluar për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat