Prishtinë, ja djegin veturën në oborr, ankuesi nuk dyshon në askënd

Kronikë e zezë

Prishtinë, ja djegin veturën në oborr, ankuesi nuk dyshon në askënd

Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 10:09
Foto ilustrim

Dje pasdite rreth orës 17:00, Policia e Kosovës ka marr një ankesë se në një shtëpi është djegur një veturë.

Ankuesi ka raportuar se pasi kishte veturën e tij në oborr, kishte dëgjuar krisma më vonë dhe kur ishte dal jashtë e ka parë se vetura e tij është djegur.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor dhe ekipi i zjarrit.

Ankuesi nuk dyshon në askënd pasi nuk kishte ndonjë problem të mundshëm. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat