Shpërthen në banesë bombola e gazit, plagosen burrë e grua

Kronikë e zezë

Shpërthen në banesë bombola e gazit, plagosen burrë e grua

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 13:43
Foto ilustrim

Burrë e grua janë plagosur pasi i ka shpërthyer bombola e gazit. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në ambientet e jashtme të një banesë në rrugën “Shefqet Kuka” në Tiranë.

Dy të plagosurit janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore, ndërsa po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Më datë 24.11.2020, rreth orës 12:11, në rrugën “Shefqet Kuka”, në ambientet e jashtmë të banesës së shtetasit M.G., ka plasur një bombul gazi, dhe për pasojë janë  dëmtuar lehtë shtetasi M.G dhe bashkëshortja e tij shtetasja D.G, të cilët u dërguan në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat