Dyshohet se dhunoi një femër në Lipjan, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Dyshohet se dhunoi një femër në Lipjan, arrestohet i dyshuari

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 08:50
Foto ilustrim

Një ngjarje e rënd ka ndodhur në Lipjan.

Ankuesi mashkull  kosovar (me 24.11.2020-02:00) ka raportuar se dyshohet që viktimën femër kosovare, e ka dhunuar i dyshuari mashkull kosovar.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin, thuhet në raportin e Policisë.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit ndalohet për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat