Prizren- E kishte rrahur djali disa herë, babai kërkon ndihmë nga policia

Kronikë e zezë

Prizren- E kishte rrahur djali disa herë, babai kërkon ndihmë nga policia

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 09:36
Foto ilustrim

Një baba nga Prizreni ka disa kohë që ka mosmarrëveshje me djali e tij dhe i cili ka sulmuar fizikisht disa herë.

Ai i pa shpresë për situatën nëpër të cilën po kalon ka kërkuar ndihmën e policisë.

Policia i është përgjigjur kërkesës së tij menjëherë, por kur kanë shkuar në shtëpi, i dyshuari nuk gjendej aty.

Rasti po vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat