Pejë, një 51 vjeçar gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Kronikë e zezë

Pejë, një 51 vjeçar gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Më: 15 janar 2021 Në ora: 09:11
Foto Ilustrim

Mëngjesin e ditës së enjtë një 51 vjeçar është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij.

Policia e Kosovës është informuar për rastin në fjalë dhe menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes.

Për rastin në fjalë, detaje kanë dhënë edhe nga policia e Kosovës.

“Po, një 51 vjeçar. Rreth orës 08:20 e mëngjësit, policia e Kosovës është informuar për një rast i cili ka ndodhur në rrugën “Vëllëzërit Petreq”. Me të marrë informatën, njësitet relevantë kanë shkuar në vendin e ngjatjes dhe në shtëpinë e viktimës është hasur një person i shtrirë për toke. Vdekjen e ka konfirmuar ekipi mjekësor. Rastit i janë përgjigjur të gjitha njësitet relevante. Me vendim të prokurorit trupi dërkohet për obduksion në IML”, ka thënë zëdhënësi i policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Driton Rugova. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat