Babai nga Prizreni raporton në polici: Që 10 ditë vajza ka ikur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më

Kronikë e zezë

Babai nga Prizreni raporton në polici: Që 10 ditë vajza ka ikur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më

Më: 19 janar 2021 Në ora: 11:40
Foto ilustrim

Rastet e zhdukjeve vazhdojnë të jetë pjesë e raportimeve të përditshme të policisë së Kosovës.

Në raportin 24-orësh të policisë një qytetar nga Prizreni ka raportuar që  vajza e tij ka 10 ditë që është larguar nga shtëpia.

Por që ende nuk është kthyer.

“Prizren 09.01.2021 – 11:00. Më 18.01.2021 ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, shkruhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat