​Rrëmbeu një vajzë, arrestohet

Kronikë e zezë

​Rrëmbeu një vajzë, arrestohet

Më: 25 janar 2021 Në ora: 10:40
Foto ilustrim

Një person është arrestuar mbrëmë në Klinë, pasi që i njëjti kishte rrëmbyer viktimën femër ndaj të cilës kishte ushtruar dhunë fizike.

Sipas Policisë, viktima kishte arritur që të ikë dhe të lajmërohet në polici.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili udhëzon që pas intervistimit i dyshuari të dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat