Theret me thikë një person në Prizren

Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Prizren

Më: 27 janar 2021 Në ora: 07:20
Foto ilustruese

Në rrugën “Wiliam Walker” në Prizren është arrestuar një person i cili dyshohet se e ka therur me thikë një person tjetër.

Burime brenda Prokurorisë Themelore në Prizren kanë bërë të ditur se viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe se po vazhdon të kurohet.

Gjithashtu media merr vesh se i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajte.

Kjo ngjarje thuhet të ketë ndodhur rreth orës 15:40.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat