Përfshihet nga zjarri një lokal në Çarshinë e Gjatë në Pejë

Kronikë e zezë

Përfshihet nga zjarri një lokal në Çarshinë e Gjatë në Pejë

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 21:12
Përfshihet nga zjarri një lokal në Çarshinë e Gjatë në Pejë

Një lokal është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e së martës në qytetin e Pejës.

Lexues të medias kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet se lokali është përfshirë nga zjarri, ndërsa tashmë kanë intervenuar edhe zjarrfikësit.

Zjarri ka shpërthyer në një lokal në Çarshinë e Gjatë, kurse zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi ka thënë se tashmë zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes, por ende nuk ka informacione se çfarë ka ndodhur.

“Policia është njoftuar se është duke u djegur një lokal. Policia dhe zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes, për momentin nuk kemi më shumë informacione se çka po ndodh”, tha Gashi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat