​Rrahje në mes vëllezërve pas mosmarrëveshjes pronësore

Kronikë e zezë

​Rrahje në mes vëllezërve pas mosmarrëveshjes pronësore

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 10:13
Foto ilustrim

Dy vëllezër janë arrestuar mbrëmë në fshatin Bec të Gjakovës.

Pasi që pas një mosmarrëveshje pronësore ka ardhur deri te rrahja me grushte.

Dhe me mjete të forta me ç’rast kanë pësuar edhe lëndime trupore për të cilat lëndime edhe iu është ofruar tretmani mjekësor.

Me vendim te prokurorit dy te dyshuarit dërgohen në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat