Zhduken dy vajza nga Mramori

Kronikë e zezë

Zhduken dy vajza nga Mramori

Më: 5 prill 2021 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Një nënë ka raportuar të dielën në polici se dy vajzat e saj të mitura kishin dalë nga shtëpia dhe më nuk janë kthyer.

Ankuesja u ka thënë policisë se njëra prej vajzave kishte komunikuar me të përmes rrjetit social dhe i kishte thënë se ishin nisur për Prishtinë.

Rasti sipas policisë ka ndodhur në fshatin Mramor të Prishtinës.

Për rastin është njoftuar prokurori i shtetit për të mitur.

Hetimet në lidhje me këtë rast ende po vazhdojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat