Policia me aksion në Podujevë, dënohen kafiteritë dhe qytetarët

Kronikë e zezë

Policia me aksion në Podujevë, dënohen kafiteritë dhe qytetarët

Më: 21 prill 2021 Në ora: 22:30
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion në Podujevë.

Burimet tregojnë se aksioni erdhi për shkak të thyerjes së masave kundër Covid-19.

Të njëjtat burime thonë se gjatë këtij aksioni u dënuan kafiteritë.

Po ashtu janë dënuar dhe qytetarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat