Policia arreston një person për trafikim me njerëz në Prishtinë

Kronikë e zezë

Policia arreston një person për trafikim me njerëz në Prishtinë

Më: 22 prill 2021 Në ora: 08:29
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin – shtetas të Shqipërisë, pasi që i njëjti dyshohet se ka kryer veprën penale “trafikim me njerëz”.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Prokurori rekomandon që pas intervistimit i dyshuari të dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat