Mbi një mijë e 700 gjoba trafiku u shqiptuan nga policia në 24 orët e fundit

Kronikë e zezë

Mbi një mijë e 700 gjoba trafiku u shqiptuan nga policia në 24 orët e fundit

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 12:38
Foto ilustrim

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 742 tiketa trafiku.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, janë shqiptuar shtatë gjoba për shkelje të masave anti COVID-19.

Në 24 orët e fundit kanë ndodhur 19 aksidente dhe asnjë me fatalitet.

Ndërsa, janë 28 persona që janë arrestuar dhe tre në vuajtje të dënimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat