Mitrovicë: Iu prezantua si person zyrtar, e ngacmoi seksualisht

Kronikë e zezë

Mitrovicë: Iu prezantua si person zyrtar, e ngacmoi seksualisht

Nga: H.O. Më: 20 tetor 2021 Në ora: 09:55
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në Mitrovicë, i cili ishte prezantuar si person zyrtar por më pas ka ngacmuar seksualisht një femër.

“Me vendim të prokurorit rasti cilësohet si më lartë dhe i dyshuari mbetet në ndalim për gjashtë orë deri në këndellje pasi që i njëjti ishte nën ndikim të alkoolit”.

Raporti i policisë:

NGACMIM SEKSUAL /PREZENTIM I RREM

Mitrovicë, 19.10.2021-01:03 . Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti,  duke ju prezantuar si ,, person zyrtar ‘’,  ka ndaluar një automjet në  të cilin ishin dy viktimat një mashkull dhe një femër kosovarë, këtë të fundit dyshohet se e ka ngacmuar seksualisht. Me vendim të prokurorit rasti cilësohet si më lartë dhe i dyshuari mbetet në ndalim për gjashtë orë deri në këndellje pasi që i njëjti ishte nën ndikim të alkoolit. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat