Zhduket një vajzë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Prishtinë

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një vajzë nga Prishtina është zhdukur.

Rastin e ka paraqitur nëna e viktimës.

Raporti:

Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se vajza e saj viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti duke u hetuar”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat