Arrestohet pasi i gjenden zollë dhe gulinov në shtëpi

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi i gjenden zollë dhe gulinov në shtëpi

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 11:56
Foto ilustrim

Policia në Gjakovë ka arrestuar një 30-vjeçar të cilit i janë gjetur dhe sekuestruar në shtëpi zollë, gulinov dhe një pistoletë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar një zollë, një gulinov, dhe një pistoletë e kalibrit 7.65 mm”m thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat