Zhduket një person në Ferizaj

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Ferizaj

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Një person në Ferizaj thuhet se ka dalë nga shtëpia të premten dhe nuk është kthyer më.

Policia për rastin në fjalë është njoftuar nga vëllai i viktimës.

“Ankuesi mashkull ka informuar se vëllai i tij, viktima mashkull  është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raportin e policisë.

Ndërkaq njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat