Arrestohet i dyshuari nga Prishtina, sulmoi fizikisht një femër

Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari nga Prishtina, sulmoi fizikisht një femër

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, për shkak se i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër.

Është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar policia. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat