​Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

Kronikë e zezë

​Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 09:39
Foto ilustrim

Është gjetur i vdekur një person në Ferizaj. Polica ka njoftuar se ai është gjetur i vdekur gjatë ditës së mërkurë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë në dysheme një person. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse, ndërsa njësiti i emergjencës ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë u lirohet familjarëve për ceremoni mortore”, thuhet në njoftimin 24 orësh të Policisë së Kosovës. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat