Arrestohet gruaja, ushtronte dhunë psikike ndaj bashkëshortit

Kronikë e zezë

Arrestohet gruaja, ushtronte dhunë psikike ndaj bashkëshortit

Nga: H.O. Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 09:43
Ilustrim

Një qytetar është drejtuar në Policinë e Kosovës duke u ankuar se bashkëshortja e tij ka ushtruar vazhdimisht dhunë psikike.

Me vendimin e prokurorit e dyshuara është arrestuar.

Raporti i policisë:

Pejë,  25.11.2021 - 14:00. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se vazhdimisht ka dhunë psikike nga e dyshuara kosovare (bashkëshortja e tij). Me vendim të prokurorit e dyshuara është arrestuar dhe dërguar në mbajtje./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat