Pamje nga rrahja dhe të shtënat me armë në veri të Mitrovicës

Kronikë e zezë

Pamje nga rrahja dhe të shtënat me armë në veri të Mitrovicës

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 09:05
Foto ilustrim

Një rrahje mes disa të rinjve ka ndodhur në veri të Mitrovicës të hënën në orët e mbrëmjes.

Gjatë përleshjes është përdorur edhe arma e zjarrit ku janë lënduar tre persona.

Dy nga ta të cilët kanë marrë plagë në këmbë nga arma e zjarrit.

Pamjet nga vendi i ngjarjes janë siguruar nga portali Kossev.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat