Pejë: Një qytetar raporton se i është larguar bashkëshortja nga shtëpia, nuk di për vendndodhjen e saj

Kronikë e zezë

Pejë: Një qytetar raporton se i është larguar bashkëshortja nga shtëpia, nuk di për vendndodhjen e saj

Nga: H.O. Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 10:22
Ilustrim

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se një qytetar ka raportuar se i është zhdukur bashkëshortja.

Ai thotë se nuk ka njohuri për vend ndodhjen e saj.

Raporti i plotë:

PERSON I ZHDUKUR

Rr. Azem Bejta, Pejë, 24.11.2021 – 05:10. Me 30.11.2021 një mashkull  kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Në konsultim me prokurorin është inicuar lënda e rastit e cila vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat