Grabitje e armatosur në Gjilan, i dyshuari në arrati

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në Gjilan, i dyshuari në arrati

Më: 15 janar 2022 Në ora: 11:13
Ilustrim

Një person mbrëmjen e së premtes nën kërcënimin e thikës ka kryer një grabitje në një market në Gjilan.

Rastin në polici e ka raportuar viktima e cila ka njoftuar se nga arka janë grabitur rreth 100 euro.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa i dyshuari ka ikur në drejtim të pa njohur.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat