Arrestohen tre persona në Caravik, një tjetër ndodhet në arrati

Kronikë e zezë

Arrestohen tre persona në Caravik, një tjetër ndodhet në arrati

Më: 16 janar 2022 Në ora: 13:18
Caravik

Janë arrestuar tre të dyshuar në fshatin Caravik të Klinës pasi që të njëjtit e kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka marrë tretman mjekësor.

Në lidhje me rastin e ndodhur të shtunën në mengjes, pjesëmarrës ka qenë edhe një i dyshuar.

Ai deri me tani gjendet në arrati.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat