Nën kërcënim të thikës, personi grabit 600 euro

Kronikë e zezë

Nën kërcënim të thikës, personi grabit 600 euro

Më: 21 janar 2022 Në ora: 09:29
Foto ilustrim

Një person ka bërë grabitje të të hollave prej 600 eurosh, nën kërcënim me thikë ndaj një punonjëse në Gjilan.

Pas grabitjes që ndodhi mbrëmjen e së enjtes.

Viktima femër raportoi rastin në polici.

Rasti po hetohet nga njësitë policore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat