I dënuar me 1 vit burg për dhunimin e ish të dashurës, arrestohet 42-vjeçari në Fier

Kronikë e zezë

I dënuar me 1 vit burg për dhunimin e ish të dashurës, arrestohet 42-vjeçari në Fier

Më: 14 mars 2022 Në ora: 10:28
Ilustrim

Policia e Fierit ka arrestuar një 42-vjeçar, i shpallur në kërkim për veprën penale “Dhuna në familje".

Në pranga ka rënë Robert Bego, banues në Hamil.

Për këtë shtetas, Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë me vendim të datës 23 nëntor 2021 e ka dënuar me 1 vit burgim për veprën penale “Dhuna në familje", pasi ka ushtruar dhunë ndaj ish të dashurës së tij.

Ky shtetas iu dorëzua Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë për veprime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat