Vetaksident në Sopijë të Suharekës

Kronikë e zezë

Vetaksident në Sopijë të Suharekës

Më: 10 prill 2022 Në ora: 09:44
Foto ilustrim

Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Sopijë të Suharekës, ku është lënduar vozitësi i veturës.

Policia bën të ditur se vozitësi është dërguar për tretman mjekësor.

“Vozitësi mashkull kosovar me veturë dyshohet nga pakujdesia ka shkaktuar vetë aksident trafiku, ku si pasojë është vetë lënduar.

Vozitësi është dërguar për tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat