Arrestohet një i mitur, kanosi me vdekje një tjetër në rrjetet sociale

Kronikë e zezë

Arrestohet një i mitur, kanosi me vdekje një tjetër në rrjetet sociale

Më: 24 prill 2022 Në ora: 10:51
Foto ilustrim

Është arrestuar një i mitur në fshatin Smaq të Gjakovës, pasi ka kanosur me vdekje në rrjete sociale një tjetër të mitur.

“Fsh. Smaq 22.04.2022–21:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar (i mitur) pasi që përmes rrjetit social e ka kanosur me vrasje viktimën mashkull kosovar (i mitur).

Deri te kanosja dyshohet se mund të ketë ardhur si pasojë e një përleshje të mëhershme”, thuhet në raportin e policisë.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat