Prishtinasi i shkon në shtëpi dhe ja sulmon fizikisht familjarët ish të dashurës

Kronikë e zezë

Prishtinasi i shkon në shtëpi dhe ja sulmon fizikisht familjarët ish të dashurës

Më: 16 maj 2022 Në ora: 08:37
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast lëndim i lehtë trupor dhe kanosje që ka ndodhur dje në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se ka arrestuar të dyshuarin mashkull kosovar, pasi që i njëjti për shkak të një mosmarrëveshje me viktimën femër kosovare me të cilën kishte qenë në lidhje dashurie të më hershme, kishte shkuar në familjen e viktimës dhe i kishte sulmuar fizikisht familjarët e saj.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Kështu bëhet e ditur nga raporti i Policisë së Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat