Arrestohet i dyshuari në Vushtrri, sulmoi dy policë

Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari në Vushtrri, sulmoi dy policë

Nga: A.SH Më: 21 maj 2022 Në ora: 08:30
Foto ilustrim

Është arrestuar i dyshuari i cili kishte sulmuar me shufër metalike dy zyrtarë policorë.

Pas intervistimit, i dyshuari me vednim të prokurorit është liruar në procedurë të rregulltë

“SULM

Sheshi Hasan Prishtina, Vushtrri 19.05.2022 – 23:45. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që pas një konflikti verbal në komunikacion kishte sulmuar me një shufër metalike dy zyrtarë policorë që ishin jashtë detyrës zyrtare. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat