Prizren: Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Kronikë e zezë

Prizren: Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Më: 22 maj 2022 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prizren nga një dëshmitar.

Sipas policisë, njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

“Me vendim të prokurorit  trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë,

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat