I vidhet vetura e tipit Mercedes një personi në Podujevë

Kronikë e zezë

I vidhet vetura e tipit Mercedes një personi në Podujevë

Më: 22 maj 2022 Në ora: 09:10
Foto ilustrim

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në fshatin Sfeqël, të Podujevës, njofton policia.

Sipas policisë, një person kishte raportuar se në garazhin e tij, dikush i kishte vjedhur veturën e tipit Mercedes.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00 dhe rasti është në procedurë hetimore.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga person-a të panjohur nga garazhi i tij i kanë vjedhur veturën e tipit Mercedes pa targa, rasti në procedurë hetimore”, bëri të ditur policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat