Gjendet një mjet i pashpërthyer në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Mitrovicë

Më: 6 qershor 2022 Në ora: 08:00
Ilustrim

Një granatë dore është gjetur në rrugën “Shemsi Ahmeti” në  Mitrovicë.

Lajmin për media e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

I njëjti tha se me rastin janë marrë njësitet përkatëse për deminim duke e kanë larguar nga vendngjarja mjetin e pashpërthyer.

“Gjatë natës në rrugën “Shemsi Ahmeti” në  Mitrovicë, është raportuar për një mjet të pashpërthyer (granatë dore) njësitet përkatëse policore për deminim janë marrë me rastin dhe  kanë larguar mjetin”, tha Zahiti

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat