​Pengoi gjyqtarin, shoqërohet në stacionin policor

Kronikë e zezë

​Pengoi gjyqtarin, shoqërohet në stacionin policor

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 10:22
Ilustrim

Pengoi gjyqtarin, shoqërohet në stacionin policor

Një person është shoqëruar në stacionin policor në Drenas, pasi që ka penguar gjyqtarin dhe stafin e tij gjatë kryerjes së një seance lidhur me një kontest civil.

Rasti ka ndodhur dje, ku me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar.

Rasti shkon në procedurë të rregullt.  

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat