E rrahu motrën, policia arreston mitrovicasin

Kronikë e zezë

E rrahu motrën, policia arreston mitrovicasin

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 10:46
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Mitrovicë, pasi dyshohet se e ka rrahur motrën e tij.

Sipas policisë, me kërkesë të viktimës, ajo është dërguar në strehimore, ndërkaq i dyshuari, me urdhër të prokurorit, është liruar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij. Viktima pas intervistimit, me kërkesën e saj, është dërguar në strehimore, kurse i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat