Vdes në QKUK burri nga Podujeva, U lëndua aksidentalisht

Kronikë e zezë

Vdes në QKUK burri nga Podujeva, U lëndua aksidentalisht

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Si pasojë e një lëndimi aksidental, pas disa ditësh qëndrimi në QKUK, ka vdekur viktima mashkull.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë: 

LËNDIM AKSIDENTAL /Podujevë 23.06.2022 – 07:56. Lidhur me rastin, nga QKUK është njoftuar se viktima mashkull kosovar, ka vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat