Detaje nga gjuajtja me armë zjarri në Skënderaj, arrestohet një i dyshuar

Kronikë e zezë

Detaje nga gjuajtja me armë zjarri në Skënderaj, arrestohet një i dyshuar

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 08:29
Foto ilustrim

Në Skënderaj është shtënë sërish me armë zjarri.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:10, teksa njoftohet për arrestimin e një personi.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë rajonale të Mitrovicës Fexhrije Pllana.

“Ka pas te shtëna me armë mbrëmë rreth orës 19:10 në Skenderaj. Kemi një të arrestuar”, tha ajo, duke shtuar se është në përgatitje të një komunikate për media lidhur me këtë ngjarje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat