Fushë Kosovë: I hakohet llogaria, i vidhen etherum me vlerë mbi 3800 euro

Kronikë e zezë

Fushë Kosovë: I hakohet llogaria, i vidhen etherum me vlerë mbi 3800 euro

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 10:13
Foto ilustrim

Një burrë nga Fushë Kosova ka paraqitur rastin në polici pasi i është hakuar llogarie e tij dhe si pasojë i janë transferuar nga llogaria e tij 2.53 etherum  në vlerë prej  3,768.90 eurosh në një llogari tjetër.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori.

Sipas policisë, rasti është nën hetime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat