​55-vjeçari ngacmoi dy të mitura në autobus, arrestohet

Kronikë e zezë

​55-vjeçari ngacmoi dy të mitura në autobus, arrestohet

Më: 30 shtator 2022 Në ora: 23:04
Foto ilustrim

Të premten rreth orës 21:00, hetuesit policorë të stacionit në Lipjan, kanë arrestuar një person të dyshuar për ngacmim seksual.

Rasti është raportuar rreth orës 16:00, ku i dyshuari A. Sh. mashkull 55 vjeç, dyshohet se në një autobus që po udhëtonte nga Prishtina, kishte ngacmuar dy të mitura.

Ka qenë reagimi i shpejtë i zyrtarëve ai që ka rezultuar me arrestimin e personit të dyshuar, i cili pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Vendi u trondit ditën e sotme edhe nga një sulm seksual që kishte ndodhur të martën në Pejë por që u publikuar vetëm sot nga vetë viktima që shfaqi dhe videon. 

Alpinistja Mrika Nikqi u bë viktimë e një 25-vjeçari me inicialet F.B., i cili është arrestuar gjatë së premtes. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat