Kanos vëllanë dhe i dëmton veturën, arrestohet burri në Prizreni

Kronikë e zezë

Kanos vëllanë dhe i dëmton veturën, arrestohet burri në Prizreni

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 08:35
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një burrë në Prizren për shkak se kishte kanosur vëllanë e tij.

Ai po ashtu i kishte dëmtuar veturën viktimës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat