Burri ankohet në polici: Gruaja ka dalë nga shtëpia dhe s’është kthyer ende

Kronikë e zezë

Burri ankohet në polici: Gruaja ka dalë nga shtëpia dhe s’është kthyer ende

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 08:58
Foto ilustrim

Një ka raportuar se bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende.

Policia njoftoi se rasti ka ndodhur në Mitrovicë të premten, rreth orës 06:00.

“Rasti është duke u hetuar, nga njësitet relevante”, thuhet në raporti në Policisë së Kosovës.

Nuk jepen detaje tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat