Plagoset një person në Prishtinë – I dyshuari gjendet në arrati

Kronikë e zezë

Plagoset një person në Prishtinë – I dyshuari gjendet në arrati

Më: 7 tetor 2022 Në ora: 09:00
Foto ilustrim

Të enjten është plagosur një person në rrugën “Memo Mato” në Prishtinë.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje dhe i dyshuari ndodhet në arrati.

Viktima mashkull kosovar është dërguar në QKUK, pasi që pas një mosmarrëveshje është plagosur me armë zjarri nga i dyshuari mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja. I dyshuari gjendet në arrati”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat