I dehuri rrah gruan në Rahovec

Kronikë e zezë

I dehuri rrah gruan në Rahovec

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 10:39
Foto ilustrim

Është arrestuar një burrë në Rahovec pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Policia njofton përmes raportit se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat