Pesë të dehur rrihen mes vete në Pejë, arrestohen

Kronikë e zezë

Pesë të dehur rrihen mes vete në Pejë, arrestohen

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në orët e hershme të së martës, pesë persona nën ndikim të alkoolit dyshohet se janë rrahur mes vete.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Pejë 29.11.2022 – 00:30. Janë arrestuar pesë të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që dyshohet të njëjtit nën ndikim të alkoolit janë përleshur fizikisht në mes vete.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat