Aksident me fatalitet në Prishtinë, vdes shoferi

Kronikë e zezë

Aksident me fatalitet në Prishtinë, vdes shoferi

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 09:51
Foto ilustrim

Raportohet se si pasojë e një vet-aksidenti ka vdekur vozitësi.

Ndërsa lëndime trupore ka pësuar pasagjeri i cili është dërguar për tretman mjekësor.

Policia njoftoi se rasti ka ndodhur rreth orës 02:50 të shtunën, në fshatin Preoc të Prishtinës.

“Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat