Arrestohet një person i kërkuar në Kaçanik

Kronikë e zezë

Arrestohet një person i kërkuar në Kaçanik

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 17:55
Foto ilustrim

Policia e Kosovës sot në orën 11:00 në rrugën "Ismajl Raka" në Kaçanik ka arrestuar personin e kërkuar me inicialet N.O. (37).

Ai ishte i kërkuar në bazë të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Ferizaj për veprën penale “Lëndim i lehtë trupor” me dënim burgimi prej 150 ditëve.

Pas kompletimit të dokumentacionit është dërguar në vuajtje të dënimit.

Procedura do vazhdojë më tej.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat