​Arrestohen pesë persona për përfshirje në rrahje

Kronikë e zezë

​Arrestohen pesë persona për përfshirje në rrahje

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 19:59
Foto ilustrim

Policia ka njoftuar se rreth orës 07:00 në Komoran ishin përfshirë në rrahje pesë persona.

Në këtë rast, nga mjete të forta (shufra metali) , janë lënduar të gjithë personat e përfshirë. 

Personat e lënduar pas trajtimit të nevojshëm mjekësor dhe më pas intervistimit nga ana e policisë me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje.

“Sot rreth orës 07:00, kemi pranuar informatën për një rrahje në Komoran, ku kanë qenë të përfshirë pesë persona. Në këtë rast, nga mjete të forta (shufra metali) , janë lënduar të gjithë personat e përfshirë.

Personat e lënduar pas trajtimit të nevojshëm mjekësor dhe më pas intervistimit nga ana e policisë me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje. Ndaj tyre është iniciuar rast për veprën lëndim trupor”, ka njoftuar policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat