Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare - Bota Sot
Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

Kronikë e zezë

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

Më: 13 gusht 2017 Në ora: 08:47
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Cërrik, ku një vajzë e mitur, vetm  vjee ka mbetur e vdekur.

Bëhet e ditur se në makinë ndodheshin katër persona. Nga informacionet e para mësohet se mjeti ka dalë nga rruga dhe për pasojë është aksidentuar.

Gjithashtu njoftohet se makina drejtohej nga shtetasi me inicialet A. H., m 54 vjeç, banues në Sarandë. Ndërkohë të plagosur kanë ngelur edhe A. SH., dhe K. SH., të afërm të viktimës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve që çuan në këtë aksident.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...